Jouw Ellis

 
ellis is yours

Feestje, receptie of communie ? Businessdiner, presentatie, of teambuilding? Palm je favoriete Ellis restaurant in: wij serveren onze fantastische burgers, jij focust op je event!


Een selectie uit onze restaurants

Amsterdam PRINSENGRACHT
Amsterdam PRINSENGRACHT

Prinsengracht 422
1016 JC Amsterdam
+31 (0)20 261 26 69

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
prinsengracht@ellisgourmetburger.com

Antwerpen DE KEYSERLEI
Antwerpen DE KEYSERLEI

De Keyserlei 21
2018 Antwerpen
+32 (0)3 689 97 03

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
dekeyserlei@ellisgourmetburger.com

Antwerpen EILANDJE
Antwerpen EILANDJE

Sint-Aldegondiskaai 52-54
2000 Antwerpen
+32 (0)3 344 54 55

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
eilandje@ellisgourmetburger.com

Antwerpen LEOPOLD DE WAELPLAATS
Antwerpen LEOPOLD DE WAELPLAATS

Leopold De Waelplaats 2
2000 Antwerpen
+32 (0)3 361 07 10

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
leopolddewael@ellisgourmetburger.com

Breda HALSTRAAT
Breda HALSTRAAT

Halstraat 1
4811 HV Breda
+31 (0)76 700 21 80

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
breda@ellisgourmetburger.com

Brugge SIMON STEVINPLEIN
Brugge SIMON STEVINPLEIN

Simon Stevinplein 14
8000 Brugge
+32 (0)50 80 00 00

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
simonstevinplein@ellisgourmetburger.com

Brussel  FLAGEYPLEIN
Brussel FLAGEYPLEIN

Place Flagey 13
1050 Brussel
+32 (0)2 486 15 00

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
flagey@ellisgourmetburger.com

Brussel JOURDANPLEIN
Brussel JOURDANPLEIN

Place Jourdan 20
1040 Brussel
+32 (0)2 486 00 00

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
placejourdan@ellisgourmetburger.com

Brussel SINT-KATELIJNEPLEIN
Brussel SINT-KATELIJNEPLEIN

Sint-Katelijneplein 4
1000 Brussel
+32 (0)2 514 23 14

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
sainte-catherine@ellisgourmetburger.com

Maasmechelen Village
Maasmechelen Village

Zetellaan 100
3630 Maasmechelen
+32 (0)89 24 60 10

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
maasmechelenvillage@ellisgourmetburger.com

PARIS Bastille
PARIS Bastille

58 rue du faubourg Saint Antoine
75012 Paris - Bastille
+33 1 43 14 08 30

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
bastille@ellisgourmetburger.fr

Rotterdam STATIONSPLEIN
Rotterdam STATIONSPLEIN

Stationsplein 49
3013 AK Rotterdam
+31 (0)10 307 05 99

Voor reservaties:
Stuur een mailtje naar:
rotterdam@ellisgourmetburger.nl